למה דווקא צפון תל אביב?

העיר תל אביב נחשבת במשך שנים לאחת מהערים הנחשקות בישראל ובאירופה בכלל, כאשר היא מדורגת כאחת מערי העולם כמו מוסקבה,  ניורק ואפילו לונדון. אבל לאלו מכם שרוצים לעבור לתל אביב, היינו רוצים להמליץ על אזור אחד שלא מוערך מספיק והוא צפון תל אביב, אז השארו איתנו אם אתם מעוניינים לגלות את הצד האחר של צפון תל אביב. למעשה האזור הזה כל כך מבוקש שקשה מאוד למצוא דירות למכירה בצפון תל אביב ללא תיווך.

התחדשות
העיר תל אביב עוברת התחדשות בלתי פוסקת, נוכל לראות זאת כמעט בכל אזור ורחוב.
אבל אחד האזורים שנמצאים בפיתוח והתחדשות בצורה כמעט תמידית, זה הוא אזור צפון תל אביב.
רק בכדי לקבל איזה שהיא פרופורציה בנוגע לההתחדשות הבלתי פוסקת, בעיר תל אביב מתקיימים במקביל קרוב למעל 100 פרויקטים חדשים!  ורק בצפון הישן יש קרוב ל20 פרויקטים חדשים.
ההתחדשות מהסוג הזה גורמת למגוון רחב של דירות ואופציות דיור, כך שתוכלו גם למצוא דירות חדשות במחירים יחסית גבוהים וגם למצוא דירות לפני שיפוץ במחירים טיפה יותר נמוכים.

אזורים לילדים
צפון תל אביב גם ידועה בגודל שלה ובמרחב שבה, כך שאם אתם זוג צעיר המחפש קרקע איכותית וירוקה לילדים שלכם, תוכלו לעשות זאת באזור צפון תל אביב.
אך לא רק המרחב הוא דבר שיכול לעזור לכם עם הילדים באזור הזה, אלא גם מגוון בתי ספר יסודים ותיכונים שקרובים לכל האזור ופעילויות לילדים ובני נוער, החל מתנועות הצופים ועד לפעילויות שאותן העירייה מארגנת ומובילה.

אזורי בילוי לא רק במרכז העיר
לאלו מכם אשר נרתעים מהמרחק שבין צפון העיר למרכז העיר, חשוב לזכור כי העיר תל אביב פרוסה על בסך הכל 52 קילומטרים! מה אומר שגם ביום סואן של פקקים, תוכלו להגיע בין עשר דק לרבע שעה אל מרכז העיר. אבל אם תרצו למצוא מקום בילוי קרוב יותר אל ביתכם, בצפון העיר תוכלו למצוא פאבים שכונתיים, תוכלו לבלות באזור הנמל ולהנות מהמסעדות הקולינריות שיש בו ועוד.

השכונות בתל אביב אומנם שונות מאוד באופי אחת של השניה, אך עדיין ברוב השכונות לא תוכלו למצוא את השקט, השלווה והמרחבים אשר מאפיינים כל כך את צפון תל אביב ולא את שאר העיר.
לכן אם אתם חושבים על מעבר דירה לתל אביב, קחו בחשבון את צפון תל אביב ובהצלחה בחיפושים.